Termín série:
25. marec 2024 23:59:59
- ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
- Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie |
Meno |
Ročník |
Škola |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
Celkovo |
1. - 10.
|
Lucia Chladná
|
S3
|
Gymnázium Grösslingová 18
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
54 |
|
Marek Horváth
|
S3
|
Gymnázium Konštantínova 2
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
54 |
|
Michal Iľkovič
|
S3
|
Gymnázium sv. Moniky
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
54 |
|
Tomáš Sukeľ
|
S2
|
Gymnázium armádneho generála Ludvíka Svobodu
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
9
|
54 |
|
Sarah Klopstock
|
S1
|
Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
9
|
54 |
|
Richard Vodička
|
S3
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
54 |
|
Michal Vodička
|
S1
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
9
|
54 |
|
Eva Krajčiová
|
S2
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
54 |
|
Matúš Pokorný
|
S2
|
Gymnázium Grösslingová 18
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
54 |
|
Šimon Komara
|
Z9
|
Základná škola Kúpeľná 2, Prešov
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
54 |
11.
|
Alexander Košťál
|
S2
|
Gymnázium tř. kpt. Jaroše 14
|
9
|
9
|
9
|
8
|
8
|
--
|
51 |
12. - 14.
|
Alenka Bálintová
|
S1
|
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
--
|
45 |
|
Oliver Seman
|
S2
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
--
|
45 |
|
Matúš Libák
|
S3
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
45 |
15.
|
Lívia Lukáčová
|
Z9
|
Základná škola Polianska 1
|
5
|
5
|
9
|
2
|
--
|
9
|
39 |
16.
|
Nina Hudáková
|
Z9
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
--
|
9
|
2
|
--
|
9
|
38 |
17. - 19.
|
Natália Poliačiková
|
S3
|
Gymnázium Poštová 9
|
9
|
9
|
6
|
8
|
0
|
4
|
36 |
|
Richard Prikler
|
S1
|
Gymnázium J. A. Raymana
|
9
|
5
|
9
|
4
|
--
|
--
|
36 |
|
Juraj Kramár
|
S3
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
9
|
--
|
--
|
36 |
20. - 21.
|
Martin Dudjak
|
S2
|
Spojená škola Dominika Tatarku
|
9
|
9
|
9
|
4
|
--
|
--
|
35 |
|
Marie Kasalová
|
Z9
|
Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
|
9
|
9
|
8
|
--
|
--
|
--
|
35 |
22. - 24.
|
Tomáš Saksun
|
Z9
|
Gymnázium Alejová 1
|
7
|
5
|
9
|
5
|
0
|
--
|
33 |
|
Veronika Jakabová
|
S2
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
3
|
--
|
--
|
33 |
|
Sophia Sotáková
|
Z9
|
Základná škola Jána Švermu
|
7
|
1
|
9
|
--
|
--
|
8
|
33 |
25. - 28.
|
Nina Anna Betáková
|
S2
|
Gymnázium armádneho generála Ludvíka Svobodu
|
9
|
8
|
9
|
3
|
--
|
--
|
32 |
|
Ondrej Králik
|
S3
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
5
|
--
|
--
|
32 |
|
Janka Urbánová
|
S1
|
Gymnázium Alejová 1
|
--
|
9
|
9
|
5
|
--
|
--
|
32 |
|
Michal Ferdinandy
|
S1
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
--
|
9
|
5
|
--
|
--
|
32 |
29. - 30.
|
Martina Osuská
|
S1
|
Gymnázium Jura Hronca
|
9
|
--
|
8
|
5
|
--
|
--
|
30 |
|
Kalista Semancová
|
S3
|
Gymnázium armádneho generála Ludvíka Svobodu
|
9
|
9
|
9
|
3
|
--
|
--
|
30 |
31.
|
Daniel Ryan Takáč
|
Z9
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
1
|
7
|
4
|
--
|
--
|
28 |
32. - 33.
|
Veronika Vodičková
|
S3
|
Gymnázium Alejová 1
|
9
|
9
|
9
|
--
|
--
|
--
|
27 |
|
Filip Findorák
|
S2
|
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
|
9
|
9
|
9
|
--
|
--
|
--
|
27 |
34. - 35.
|
Lívia Sušková
|
Z9
|
Evanjelické gymnázium J.A. Komenského
|
7
|
--
|
8
|
4
|
--
|
--
|
26 |
|
Soňa Vasiľová
|
S2
|
Gymnázium Kukučínova 1
|
9
|
9
|
8
|
--
|
--
|
--
|
26 |
36.
|
Ondrej Tóth
|
S1
|
Stredná priemyselná škola Kysucké Nové Mesto
|
9
|
--
|
--
|
7
|
2
|
--
|
25 |
37.
|
Karin Sabová
|
S2
|
Gymnázium Alejová 1
|
4
|
9
|
8
|
--
|
--
|
--
|
21 |
38. - 40.
|
Oskar Cacara
|
S2
|
Gymnázium Poštová 9
|
2
|
9
|
9
|
--
|
--
|
--
|
20 |
|
Lucia Kleščová
|
S3
|
Gymnázium Poštová 9
|
9
|
--
|
9
|
2
|
--
|
--
|
20 |
|
Samuel Šandor
|
S2
|
Gymnázium Poštová 9
|
9
|
2
|
9
|
--
|
--
|
--
|
20 |
41.
|
Maxima Anna Alžbeta Bednarčíková
|
S3
|
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
|
9
|
--
|
9
|
--
|
--
|
--
|
18 |
42.
|
Klára Fidermáková
|
S3
|
Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu
|
4
|
1
|
7
|
4
|
--
|
--
|
16 |
43.
|
Oliver Urdzik
|
S3
|
Gymnázium, Golianova 68
|
9
|
5
|
--
|
--
|
--
|
--
|
14 |
44.
|
Tomáš Lang
|
S1
|
Stredná priemyselná škola technická
|
4
|
--
|
--
|
2
|
--
|
--
|
8 |
45.
|
Martin Vrba
|
S1
|
Gymnázium Poštová 9
|
--
|
--
|
--
|
7
|
--
|
--
|
7 |
46.
|
Katarína Farbulová
|
S3
|
Gymnázium Poštová 9
|
6
|
--
|
--
|
--
|
--
|
--
|
6 |
Termín série:
22. apríl 2024 23:59:59
Séria nie je uzavretá.
Výsledky sú predbežné a môžu sa meniť.
- ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
- Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie |
Meno |
Ročník |
Škola |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
Celkovo |
1. - 6.
|
Natália Poliačiková
|
S3
|
Gymnázium Poštová 9
|
?
|
--
|
--
|
--
|
--
|
--
|
0 |
|
Marek Horváth
|
S3
|
Gymnázium Konštantínova 2
|
?
|
?
|
?
|
?
|
?
|
?
|
0 |
|
Tomáš Sukeľ
|
S2
|
Gymnázium armádneho generála Ludvíka Svobodu
|
?
|
--
|
--
|
?
|
?
|
--
|
0 |
|
Tomáš Saksun
|
Z9
|
Gymnázium Alejová 1
|
?
|
?
|
--
|
?
|
--
|
--
|
0 |
|
Sophia Sotáková
|
Z9
|
Základná škola Jána Švermu
|
--
|
--
|
--
|
?
|
--
|
--
|
0 |
|
Alexander Košťál
|
S2
|
Gymnázium tř. kpt. Jaroše 14
|
?
|
--
|
--
|
?
|
--
|
--
|
0 |